Meist

Tutvustus

Alcantra OÜ on 2001 aastal tootmistegevusega alustanud puidutöötlemisettevõte, mille põhitegevusalaks on erinevate mööblidetailide tootmine. Põhiliselt pehmemööbli, diivanikarkasside, peatsite, voodipõhjalippide ja voodiraamide valmistamine. Oleme orienteeritud oma toodete ja protsesside järjekindlale parendamisele. Seatud eesmärkide tagamiseks investeerime pidevalt uutesse tootmistehnoloogiatesse.

Klientide vajadused ja ettepanekud on meie ettevõtte jaoks võtmesõnaks ning tahame olla esimene valik oma klientidele, koostööpartneritele ja töötajatele.

01.

Usaldusväärsus

Oma tegevuses peame esmatähtsaks kiiret reageerimist kliendi soovidele, tähtajast kinnipidamist, parimat kvaliteeti ja hinna suhet ning tahet olla paindlik ja usaldusväärne partner.

02.

Kliendisuhted

Me usume, et kliendisuhted ei põhine mitte ainult tehnilisel silmapaistvusel ja analüütilisel taibul, vaid austusel, usaldusel ja selgusel.
03.

Kogemus

Pikaajaline kogemus ja kaasaegsed tootmisvõimalused tagavad kõrge kvaliteedi ning rahulolevad kliendid nii meil Eestis kui ka välismaal.

Soovid meiega koostööd teha?

Oleme alati avatud erinevatele pakkumistele ning leiame üheskoos erinevad lahendused.